SUN KISSED DISCO – představujeme maďarského krále

SUN KISSED DISCO – představujeme maďarského krále
Posted on 2. 6. 2014 .

V dalším díle naší vaší boat party jsme pro Vás připravili opravdovou hudební lahůdku. Naše pozvání přijal zakladatel maďarské nu-disco scény, resident The Garden Festivalu, DJ Holic

holic-photoSluncem políbené disco vibrace, sladké vokály, analogové basové linky a euforické vzletné smyčce. To je zážitek z poslechu hudby tohoto mladého DJ a producenta z Maďarska. Holic je jedním ze zakladatelů Spacewalker Recordings, labelu, který je nyní zavedenou značkou mezi milovníky nu-disco a podobně smýšlejících DJs.

Holic pravidelně hraje v maďarských klubech a od roku 2011 pořádá spolu se dvěma přáteli Galactic Boogie, první pravidelnou nu-disco noc v Budapešti.
SBT_8081-new

Holic už měl možnosti si zahrát v městech jako je Tel-Aviv, Zürich, Bělehrad, Ankara, São Paulo a na událostech, jako je The Garden Festival v Chorvatsku nebo Winter Music Conference v Miami a nyní zahraje na brněnské WE LOVE THE BOAT.

Díky tomu si i vy můžete vychutnat jeho umění dvě hodiny na lodi a další hodinový set na afterparty. Vstupenky se prodávají pouze včetně vstupu na afterparty. Cena vstupného se bude postupně zvyšovat. Nakupte si vstupenky včas.

WLTB-HOLIC-plakát-03