Nová pravidelná akce v klubu EXIT – In Progress

3D-logo-mockup-02
Nová pravidelná akce v klubu EXIT – In Progress
Posted on 9. 9. 2015 .

Všechno je v pohybu, nic není neměnné. Všechno je

In Progress

I my se jako promotéři a posluchači vyvíjíme a snažíme se vždy přijít s něčím novým nebo netradičním. Také jsme cítili potřebu se nějak více odlišit pro klubovou sezónu. Chceme se totiž vydat i do jiných hudebních vod, než kam může parník, ale současně chceme zachovat kvalitu, na kterou jste od nás zvyklí.

Někteří z vás si možná pamatují název klubové noci In Progress z Flédy. Vznikla dávno před vyplutím prvniho parníku a byla mezi prvními z našich promotérských počinů.

Rozhodli jsme se oprášit tuto značku In Progress a dále vám přinášet zahraniční jména a aktuálni trendy, které jinde v Brně ani v ČR neuslyšíte. Chceme se zaměřit více na taneční věci ze stylů nu-disco, french-house, ale i synth-pop a elektro-house. Poslední lodička toho byla předzvěstí.

Flyer-Poster-Mockup-01---originalmockups

Pro vydařený start jsme nemohli pozvat nikoho jiného než DJ Holic z Maďarska, u kterého vlastně celé We Love The Boat začalo. Holica jste někteří z vás zažili na lodičce nebo na dnes již legendární rooftop party v hotelu Boby. Už příští sobotu 19/09/2015 si ho můžeme znovu společně vychutnat v novém brněnském klubu EXIT.

Klub EXIT se nachází v -1. podlaží Domu pánů z Lipé a dostanete se tam výtahem nebo po schodech. Klub je po kompletní rekonstrukci, všechno ještě voní novotou a Holic se nemůže dočkat. Tak se přijďte podívat, jak se to novým správcům povedlo. Začínáme už v 22:00.

Událost na Facebooku

inprogress_fbheader_05