Informace k plavbám na lodi

Informace k plavbám na lodi
Posted on 29. 5. 2014 .

Naloďování už za zvuků nu-disca a provozu barů začíná v 16:00 v přístavišti na brněnské přehradě. Loď vyplouvá v 17:00, přijďte proto včas. Zpět do přístavu se vracíme na 22 hodinu. Pro opozdilce děláme zastávku okolo 19 hodiny.

U vstupu obdržíte originální lodní lístek po sdělení zaslaného kódu. Na místě bude možno zakoupit pouze vstupenky za 400,- Kč včetně vstupu na afterparty.

Pokud jste vstupenky zakoupili pomocí SMS za 50,- Kč, bude se lišit výše doplatku podle toho, v jaké cenové vlně jste vstupenky zakoupili.

nalodovani

Během plavby není možné opustit loď, ale na lodi je běžný sortiment alko i nealko občerstvení. K dispozici jsou dvě standardní toalety včetně tekoucí vody (nepitné). Na lodi je možno kouřit pouze v otevřených prostorách lodi.

pristav

Po skončení plavby se většina z vás odebere do nedalekého Tee Pee Music Clubu, kde budeme pokračovat v afterparty, která trvá minimálně do 3:00 a následně podle počtu účastníků.

Oceníme pokud se dostavíte v předepsaném dress code, což je cokoliv s námořnickou nebo pirátskou tématikou. Pro inspiraci můžete navštívit naši stránku.