První plavba sezony! – FRESH START SAIL

První plavba sezony! – FRESH START SAIL
Posted on 6. 5. 2014 .

Máme tu čest oznámit, že letošní sezonu WE LOVE THE BOAT s námi zahájí brněnská legenda – ANDREA FIORINO – strůjce rádiového pořadu Mastermix vysílaného v současnosti více než 30 rádii po celém světě a zároveň producent a remixér, v jehož portfoliu naleznete tracky vydané několika světovými vydavatelstvími i remixy pro populární české interprety.

WLTB-03-FRESH-START-FBheader-06Andrea Fiorino

Z jeho setů je slyšet vliv zejména disco hudby přelomu 70. a 80. let, ale také soulu, r’n’b či hip-hopu. Gró pro Andreu stále představuje (deep, soulful, vocal…) house music, ale nebrání se ani občasným “výletům” do jiných stylů, např. momentálně tolik populárního nu-disca, neo soulu nebo chill-outu.

002Mezi “highlighty” jeho bezmála 20 leté DJské kariéry, během které odehrál stovky setů na parties ve více než desítce zemí, patří např. rezidentura v beach baru na ostrově Kréta v létě roku 2006, vystoupení na kultovní tematické party Red Bull Flight Club, nebo zařazení jeho tracku do speciálního silvestrovského setu legendárního DJe Frankieho Knucklese, přenášeného britskou celoplošnou televizí Channel 4.

Andrea pro WLTB zahraje speciální nu-disco set!

Rezervujte si včas místa na lodi nákupem vstupenky, vyplouváme už 31. května 2014.