FINAL DJS @ FINAL COUNTDOWN – našlapaný závěr 3. plavební sezony

wltb_final-countdown_plakat_05
FINAL DJS @ FINAL COUNTDOWN – našlapaný závěr 3. plavební sezony
Posted on 27. 7. 2015 .

Přeci jen ke konci léta už nebývá takové teplo, jako v červenci, ale na téhle lodičce vám zima rozhodně nebude! Na rozlučku s létem a zakončení 3. plavební sezony WLTB jsme pro vás připravili opravdovou lahůdku. Naše pozvání přijal FINAL DJS ze sousedního Německa, vlastním jménem Sebastian Stuetz.
wltb_final-countdown_fbheader_01

FINAL DJS

sebastienMozkem a mužem stojícím za projektem FINAL DJS je Sebastian Stuetz, který se vedle DJingu a produkování věnuje také stránce Nu Dicso Your Disco. Jedná se o největší internetovou komunitu fanoušků nu-disco.

Sebastienovi sety a produkce jsou energickou směsí nu-disca, french-house, disco-house, synthwave, ale i dalších žánrů. Jeho hudba je nápaditá a chytlavá, je hodně ovlivněn například tvorbou Daft Punk.

Jeho singl “Moonshine” v roce 2013 se držel na předních příčkách anglického pořadu Ministry of Sound TV a také byl velice oblíben mezi známými DJs jako Drop Out Orchestra, Anoraak nebo The Cyclist.

Mimo vlastní tvorbu FINAL DJS vytvořil remixy pro celosvětově známé umělce a performery jako Goldroom, Kris Menace, Lifelike nebo MRTN.

Speciálně pro naši akci máme od Sebastiana přislíben remix jednoho hodně známého hitu!  Takže se těšíme na nejnašlapanější lodičku, která kdy vyplula. Víme, že nezklamete a společně opět vytvoříme nezapomenutelnou atmosféru a zážitky, které v nás zůstanou až do příštího léta.

Takže si poznačte sobota 22. srpna 2015 v přístavišti na Brněnské přehradě. Vstupenky je nutné akreditovat do 17:30, parník pak vyplouvá v 18:00, zastávku v přístavu děláme v 20:00.

Rezervovat vstupenky

[flipclock name=”finalcountdown” countdown=”true” date=”22.08.2015 18:00″ face=”days” seconds=”1″ lang=”Czech”]

wltb_final-countdown_plakat_05