Nech svůj názor zvítězit!

Hlasuj v anketě o nejlepší lodičku!

Ahoj námořníku,

děkujeme Ti, že jsi se zúčastnil našich boatparties, a že vše proběhlo bezproblémově a vždy s úžasnou atmosférou! Boatparty pro Tebe děláme již třetím rokem a víme, že je neustále co zlepšovat a kam se posouvat.

Zajímá nás, co si myslíš. Dole najdeš anketu a možnost přidat komentář, radu či názor. Předem Ti děkujeme! Současně nejlepší komentář vyhraje vstup na závěr letošní sezony. Tak, honem jdi na to!

Takto to všechno začalo…

Text prvního příspěvku zde na webu:

Rádi se bavíme. Rádi se bavíme u vody. Rádi se bavíme na lodi. A v neposlední řadě se bavíme, když se baví lidi kolem nás.

Boat parties – fenomén, který dokáže roztančit party people napříč festivaly celé Evropy. Slunce, kvalitní muzika a letní feeling k tomu více než vybízejí. Proto jsme se rozhodli tuto nezapomenutelnou atmosferu přenést do moravské metropole na Brněnskou přehradu. Útulný parník, který pojme 150 tanečníků je tu pro vás.

So make the note – don’t miss the boat.

We love the boat.

welovetheboat-first-sailflyer

welovetheboat_flyers

[polldaddy poll=8946514]

Připoj komentář a vyhraj lístek!

Napiš nám, co se Ti líbilo, nebo co naopak bys chtěl zlepšit. Budeme rádi za každý podnět nebo přípomínku.

Každý, kdo připojí nějaký zajímavý názor na minulé lodičky, bude mít šanci vyhrát VSTUP ZDARMA na poslední plavbu FINAL COUNTDOWN 22. srpna. Výherce vybereme v zuřivé debatě po uzávěrce soutěže v pátek 14. 8. v 18:00 a následně zveřejníme.