Manack

wltb_web_artists_manack
Manack

Dj Manack, vlastním jménem Jan Maňák se narodil 21.3 1984 v Brně, kde také žije. K hraní se dostal poprvé v 17-ti letech, když si zakoupil první gramofony a mixážní pult. Z počátku se věnoval převážně stylům techno a house. Od roku 2006 hraje přes Final scratch a hudbu si kupuje na internetu. Postupně se začíná věnovat stylům electro a breakbeat u kterých i zůstal. Od roku 2007 je rezidentem klubové noci Join Session v klubu Fléda, kde si zahrál po boku takových jmen jako Aquasky, Hyper, Unique 3, Breakfastaz a I.D. Od stejného roku pořádá společně s Djem Siestou a Flashbeckem klubovou noc In Progress, kam jsou pravidelně zvání talenti evropské electro scény.Zahrál si tedy s djs jako Philipe de Boyar, Boy 8-bit, Andy George či Clarke Able.

Po zhrubá 5-ti letém laškování s produkcí se od roku 2007 věnuje studiové práci. Tracky od svých oblíbených producentů si upravuje a zakomponovává do svých setů a nebo je daruje svým přátelům.
Manackovi sety jsou směsicí našlapaného electra, jackin´house, breakbeatu a techna. Mezi nejoblíbenější producenty patří Rektchords, NAPT, Tom Real, Rogue Element, Philipe de Boyar, Alex Metric a Hervé.

http://www.idj.cz/manack/

MANACK-FB-header-02

Tracky a sety