JazzyFunk

wltb_hb_jazzyfunk_webprofile
JazzyFunk

JazzyFunk z Itálie je experimentální kapela se zaměřením na taneční hudbu zejména žánrů nu disco, deep house ovlivněná funkem a soulem. Vznikla v roce 2009 na spolupráci s Macs Cortella (DJ / producent) a Filippo Perbellini (zpěvák / hudebník). Koncept je založen na plném zapojení publika do živé produkce, což je úplně jiný zážitek, než běžné vystoupení.

Všechny skladby jsou přepracovány a re-editovány s tím, čemu kapela říká “JF mix” – překrývající se elektronické efekty a smyčky s živými hudebními improvizacemi. Využití živých nástrojů jim umožňuje mít velkou škálu zvuků a tím rozšířit a zesílit jejich live sety.

Milují komunikaci s lidmi a věří v čarovnou moc live actu a párty, kde je spousta energie na stejném místě a může tak vytvořit jedinečnou atmosféru.

JazzyFunk představuje největší inovaci v deep house music za poslední dva roky. Jejich revoluční způsob, jak dělat hudbu, chytil velké množství lidí. Díky tomu se mohou pochlubit spoluprací s Sasse, Mark Lower, Saccao, Haze-M, Vintage Culture, Jamie Antonelli, Max Lyazgin, Heavy Pins, Alceen, Matvey Emerson, Chemical Surf a mnoho dalších…

Už vystupovali v Itálii, Německu, Francii, Španělsku, Anglii, Švýcarsku, Turecku, Řecku, Rusku, Polonia, Litva, Egypt.

Doposud vydali tyto singly a nahrávky:

Sleazy Deep, Nervous Records, King Street Sound, Armada Music, Indiana Tones, Enormous Tunes, MoodMusic, Nouveau Niveau, Erase Records, Toolroom Records, Spirit Soul Records, Dèepalma Records, Kiez Beats, Frequenza Limited, Prison Entertainment, Nin92wo Records, Dear Deer Records, Adult Music Records, Hator Records, D2 Records, Da Way Records, Beachside Records, Molotov21, RikoDisko, SLiCK Records, Music Evolution Records, Crossworld Vintage, Moustache Label, Natural High, TheSounds a další…

Tracky a sety